KONTAKT ✆


Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy firmą rodzinną i przygotowaniem produktów dla Państwa zajmujemy się od zaprojektowania po dostarczenie. Obsługujemy wielu klientów, od najmniejszych, po tych największych. Każdy z nich wyraża się o naszej działalności w sposób godny polecenia, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Podstawą działalności naszej firmy jest rzetelność, niezawodność oraz profesjonalizm w tym, co robimy. Dbamy o każdy szczegół i zwracamy uwagę na najmniejsze drobnostki.

Zaczynamy współpracę od Państwa idei, resztą zajmujemy się osobiście, nie ukrywamy kosztów, wszystkie projekty wykonujemy w cenie produktów i ustalona wartość zamówienia nie zwiększa się przy dostawie. Realizujemy Państwa potrzeby w każdym z możliwych zakresów. Coś, co nas wyróżnia to terminowość. W wieloletniej historii naszej firmy jeszcze nie zdarzyło się, aby zamówione produkty nie trafiły do klienta na czas. W związku z tym, iż jesteśmy producentem szerokiej części asortymentu, zapewniamy rzetelność marką naszej firmy.

 

PPHU „Allan” Łukasz Bienias

os. Tęczowe 26b/5
58-200 Dzierżoniów

 


608 677 156 | 600 801 976

biuro@allan-dzierzoniow.pl