Teczki Firmowe

Przedstawiamy wieloletni numer jeden w naszej ofercie. Najpopularniejsza forma identyfikacji jednostki – teczki / obwoluty na dokumenty (podziękowania, listy gratulacyjne, świadectwa szkolne czy certyfikaty). Wykorzystywane w praktycznie wszystkich sytuacjach wizytowych czy szkoleniowych, podczas jubileuszy szkolny, gal zakończeniowych, apeli, wymian międzynarodowych czy podczas realizowania różnych projektów lub konkursów.

Podczas wielu lat realizowania zamówień dla naszych klientów doszliśmy do perfekcji przy projektowaniu teczek firmowych, które tworzymy obecnie w dwóch formach : na kartonie ozdobnym (granat i bordo) z powłoką nanoszoną srebrną farbą oraz kartonie gładkim z nadrukiem w pełnym kolorze (i w wypadku wymagania dodanym lakierowaniem błyszczącym lub matowym, utwardzaniem i innymi). Wszystkie obwoluty zaopatrujemy w specjalną zakładkę na dokumenty, które mogą znaleźć się wewnątrz (nawet do 50 kartek!) oraz wycięciami na wizytówki. W przypadku teczek na kartonie ozdobnym, nasz rysownik przygotowuje ręczny szkic budynku lub patrona szkoły gratis !

* Karton granat lub bordo ozdobny, czerpany
* Format – powiększone A4 (złożone A3)
* Srebrna farba
* Opcja FullColor
* Zakładka na dokumenty w środku

 

TRÓJDZIELNE  ZAPROSZENIE / LIST  GRATULACYJNY / PODZIĘKOWANIE

Przygotowywane na ozdobnym kartonie czerpanym, formatu A4, bigowany, składany na 3 części, zamykany na zakładkę. W środku boczne „łapki” trzymające  wkładkę. Estetyczna forma zamknięcia. Każdy wzór przygotowujemy na indywidualną potrzebę, wszystkie logotypy przerabiamy w wersje wektorowe, a w przypadku zamieszczania szkicu – nasz rysownik wykonuje go ręcznie. Oprócz wersji spersonalizowanej, posiadamy w ofercie również zaproszenia/listy/podziękowania standardowe w bardzo atrakcyjnych cenach.